Акційні пропозиції від STIHL

 

Акційні пропозиції від STIHL

New IconОСІННЯ АКЦІЯ ВІД STIHL 2023

Осінь традиційно залишається насиченою справами порою року, як для приватних так і для професійних користувачів техніки STIHL. Потреби власників приватних будинків та заміських ділянок, селян, комунальних, фермерських та лісових господарств в осінній період залишаються незмінними. Потрібно запастись дровами для опалення будинку взимку, підготувати насадження до зимування, спиляти пошкоджені негодою чи відмерлі дерева тощо. Саме тому осінь – сезон продажу бензопил, які наш покупець найбільше потребує у цей період, один із найважливіших у нашому бізнесі.

Піклуючись про наших клієнтів ми прагнемо запропонувати вигідні умови для придбання бензопил STIHL саме тоді, коли вони найбільше потрібні.

У період 11 вересня по 31 грудня 2023 року ми оголошуємо акцію на ланцюгові бензинові пили STIHL.

 

 

New IconМотокоса FS55 - ЦІНУ ЗНИЖЕНО!

ВЖЕ ЗАРАЗ! Мотокоса STIHL FS 55 зі знижкою 10% - всього 7999 грн. Універсальна мотокоса для домашнього господарства FS 55 - перевірена часом «класика» потужністю 1,0 к.с. та високою витривалістю. Купуй вигідно! ЗІ ЗНИЖКОЮ 10% в магазинах дилерської мережі в Україні.

Ця модель створена для домашнього господарства і має три головні переваги. Прямий редуктор, який дозволяє використання металевого ножа. Розширена комплектація, до якої входять косильна головка, 2-пелюстковий металевий ніж, ремінь, захисти для ножа та косильної струни. Оптимальне співвідношення ціни-якості серед бензинових мотокіс в своєму класі. Потужності бензокоси FS 55, яка становить рівно одну кінську силу, цілком вистачить, щоб виконати практично будь-яку задачу по догляду за присадибною територією. Завдяки велосипедній U-подібній ручці та можливості змінювати косильну гарнітуру в залежності від завдання ви зможете швидко та ефективно скосити траву та бур’ян на своїй присадибній території.

Акція діє з 15 травня до кінця літа 2023 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні.