Акційні пропозиції від STIHL

 Акційні пропозиції від STIHL

New IconМотокоса FS55 - ЦІНУ ЗНИЖЕНО!

ВЖЕ ЗАРАЗ! Мотокоса STIHL FS 55 зі знижкою 10% - всього 7999 грн. Універсальна мотокоса для домашнього господарства FS 55 - перевірена часом «класика» потужністю 1,0 к.с. та високою витривалістю. Купуй вигідно! ЗІ ЗНИЖКОЮ 10% в магазинах дилерської мережі в Україні.

Ця модель створена для домашнього господарства і має три головні переваги. Прямий редуктор, який дозволяє використання металевого ножа. Розширена комплектація, до якої входять косильна головка, 2-пелюстковий металевий ніж, ремінь, захисти для ножа та косильної струни. Оптимальне співвідношення ціни-якості серед бензинових мотокіс в своєму класі. Потужності бензокоси FS 55, яка становить рівно одну кінську силу, цілком вистачить, щоб виконати практично будь-яку задачу по догляду за присадибною територією. Завдяки велосипедній U-подібній ручці та можливості змінювати косильну гарнітуру в залежності від завдання ви зможете швидко та ефективно скосити траву та бур’ян на своїй присадибній території.

 

Потужні бензокоси

міцні, зручні й універсальні

Переваги потужних бензинових мотокіс STIHL

Бензинова мотокоса – незамінний помічник при заготівлі сіна та обкошуванні великих територій із високою травою та чагарниками. Це потужний, надійний і зручний інструмент, який використовують у домашніх, лісових і комунальних господарствах. 
Відсутність кабелю підключення до електромережі дає більшу свободу рухів і змогу обробляти більші площі. На потужні бензинові мотокоси можна встановлювати металеві ножі, які зрізають навіть молоді деревця та кущі.

Німецький бренд STIHL («Штиль») представляє на ринку України міцний, витривалий і простий в експлуатації інструмент. Мотокоси з бензиновим двигуном від STIHL дозволять вам швидко впорядкувати великі ділянки. Техніка підходить як для професійного, так і побутового використання. 

ПорівнятиМодельРобочий об'єм ­cм³Потужність ­кВт/к.с.Вага ­кгКосильна гарнітура ­Ціна
FS 120 30,8 1,3/1,8 6,3 1) Ніж для заростей, 3 леза 14 269 грн*Акція! 12 839 грн**
FS 250 40,2 1,6/2,2 6,3 1) Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза 15 959 грн*Акція! 15 159 грн**

Підтримання охайного вигляду садків, парків і відкритих ділянок – справа кропітка. Регулярне скошування трави та прорідження молодих паростків дерев неможливе без якісного інструменту. Компанія STIHL розробила широкий модельний ряд бензинових мотокіс високої потужності. Головні переваги цього типу техніки:

  • Універсальність. Агрегати можна використовувати як для скошування очерету, заготівлі сіна, так і для обкошування країв газону.

  • Міцність. Конструкція мотокоси STIHL розрахована на значні навантаження. Ріжуча гарнітура виготовляється зі спеціального металевого сплаву.

  • Зручність. Легке маніпулювання інструментом забезпечує дворучна рукоятка. Знімає зайве навантаження зі спини ранцевий ремінь. 

Інженери STIHL подбали про швидкий і легкий запуск техніки, економічну витрату палива та мінімальний рівень вібрації. Для того щоб працювати з потужною мотокосою, не потрібні специфічні навички чи знання. Достатньо дотримуватися інструкції та правил безпеки.

 

Акція діє з 15 травня до 30 червня 2023 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні.