Про нас

Сучасна садова техніка постійно вдосконалюється, сьогодні це вже не примітивні інструменти кам'яного віку, а новаторські агрегати, вивірені і розраховані до міліметра кращими інженерами. Все частіше в садовому обладнанні стали застосовувати високі технології, які істотно полегшують роботу людини. Весь широкий спектр кращих садових інструментів нового покоління тепер доступний і українським покупцям. Наші магазини «Господар» та "Інструментал" прагнуть максимально задовольнити попит українців на сучасний садовий інструмент. Зокрема, у нас Ви можете купити садову техніку Stihl.

Завдяки тому, що наші магазини «Господар» та "Інструментал" виступають на українському ринку як офіційний дилер компанії «Андреас Штіль», ми маємо в своєму розпорядженні найширший асортиментом продукції Stihl. Таким чином, ми завжди першими отримуємо свіжі новинки модельного ряду Stihl.

Тут Ви знайдете все, що потрібно для роботи на садовій ділянці, в городі. Менеджери магазинів постаралися представити товар таким чином, щоб у Вас була можливість не тільки придбати техніку Stihl в Житомирі та Бердичиві, а ще й всі необхідні аксесуари, і запчастини для роботи з цією технікою.

Таким чином, під дахом одного магазину в Житомирі, техніка Stihl, по сусідству з безліччю додаткових аксесуарів, які Вам обов'язково знадобляться в роботі. А якщо у Вас при покупці виникнуть питання щодо вибору та експлуатації садової техніки, Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших консультантів, які з легкістю зорієнтують Вас у широкому асортименті товарів.

Сьогодні у клієнтів наших магазинів «Господар» та "Інструментал" є можливість придбати садовий інструмент не тільки в Житомирі, з нами купити техніку Stihl в Бердичеві стало так просто. Весь асортимент наших товарів в повній мірі доступний для жителів Бердичева. Для Вас в Бердичеві представлена ​​найкраща садова техніка Stihl.

 

 

Зрозуміло, ми не залишимо наших покупців без належного рівня сервісного обслуговування, адже при наших магазинах ми створили професійний сервісний центр, де наші майстри з невимушеною легкістю впораються з ремонтом і сервісним обслуговуванням садової техніки. Вам більше не потрібно думати про те, де можуть швидко і якісно обслужити Вашу техніку. Швидше приєднуйтесь до кола наших постійних покупців, і Ви швидко оціните якість імпортної техніки, за українськими цінами.

На базі магазину працює сервісний центр, в якому швидко, а головне - якісно здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт і технічне обслуговування інструменту.


            ВІДЕО "ГОСПОДАР"