Аккумуляторна техніка

Аккумуляторна техніка – тепер Ви можете рухатися вільно!

Бажаєте оброблювати території без прив’язки до електричної мережі або пального? В такому випадку аккумуляторна техніка для Вас.

Поняття аккумуляторна техніка та її види

По-перше, потрібно розуміти, що практично всі електроінструменти, що працюють в будинку можуть працювати від акумулятору. Для цього потрібно розробка та натхнення. Таким натхненням стала необхідність виготовлення техніки, що була б максимально мобільною. Тому розробники намагалися зробити весь діапазон техніки також на акумуляторах.

Головною перевагою аккумуляторної техніки в Житомирі виступає її мобільність. Мінусом – виступає потужність. Проте при обробці свого саду Ви забудете про всі мінуси техніки. Адже після придбання акумуляторної техніки Ви зможете підрівняти дерева та кущі без зайвих зусиль. При цьому не потрібно буде хвилюватися про заплутані дроти.

Серед нашої акумуляторної техніки зустрічаються:

  • Газонокосарки;
  • Пили;
  • Садові ножиці;
  • Коси;
  • Повітродувки.

Газонокосарки та коси мають схожий принцип дії, що виражається у косінні трави. При цьому у випадку з аккумуляторною косою Ви власноручно можете регулювати висоту скошеної трави. Газонокосарка надає можливість програмувати її на певну висоту косіння.

Аккумуляторні пили відрізняються від інших пил з двигуном лише тривалістю роботи, що залежить безпосередньо від заряду аккумулятору. Аккумуляторна техніка в Бердичеві, що вміщує вказані види слугує достатньо довго аби Ви могли економити. Садові ножиці, що працюють від акумулятору дозволяють прикрасити Ваш сад з найменшими зусиллями. Наразі для того аби виникли химерні образи з дерев та кущів потрібно лише натхнення. Акумуляторні садові ножиці допоможуть зробити Ваш сад краще.

З приходом весни та осені потреба у прибиранні на подвір’ї постає достатньо гостро. Тому все частіше звертаються за допомогою до повітрянодувок. Принцип роботи цих пристроїв достатньо простий: повітря засмоктується до пристрою а потім під тиском виводиться через округлу трубку. Завдяки цьому за короткий час можна прибрати значну території від листя, сміття або землі.

Значною перевагою акумуляторної техніки виступає також її невелика вага та розміри. Це дозволяє як зберігати інструменти у приміщеннях невеликих розмірів, так і переносити на будь-яку відстань задля обробки іншої території, достатньо легким способом.