STIHL SEA 20 SET

Артикул: SA030117315
в наявності
5499.00
Хочу замовити

Доставка

  • - Самовивіз: Житомир
  • - Самовивіз: Бердичів
детальніше

STIHL SEA 20 SET Ручний акумуляторний пилосос в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм.

З практичним акумуляторним ручним пилососом STIHL SEA 20 SET (в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм.) ви можете швидко та легко очистити невеликі площі, авто, меблі. Ручний пилосос STIHL SEA 20 працює від літій-іонного акумулятора системи AS просто, мобільно та тихо. Дуже потужний 10-вольтовий акумуляторний пилосос при цьому є дуже легким і ергономічним.
Ручка керування із покриттям SoftTouch однаково зручно підходить для правшів та шульгів. Рішення з фіксацією кнопки вмикання дозволяє безперервно працювати, не натискаючи кнопку та, навіть, не тримаючи пилосос в руках. Безпосередньо за всмоктувальним соплом гнучка неповоротна заслінка надійно утримує бруд у контейнері, який дуже просто знімається для очищення та спустошення. Двоступенева система фільтрації забезпечує високу продуктивність фільтрів, які легко очищуються перед наступним використанням.
Акумуляторний пилосос STIHL SEA 20 серійно оснащено різноманітним приладдям та насадками, щоб ви могли дістатися у всі важкодоступні куточки. ➤ Щілинна насадка ➤ Щітка для крупного бруду ➤ Всмоктувальний шланг ➤ Подовжувальна трубка ➤ Паперовий фільтр та фільтр попереднього очищення Компакте та зручне зберігання пилососа між роботами забезпечать сумка для зберігання, яка також постачається в комплекті, та вушко для навішування пилососа на стіну.

Технічні дані

Технічні характеристикиЗначення
Об'єм контейнера 0,75 л
Номінальна напруга 10,8 В
Пропускна потужність 1.026 л/хв
Вага без акумулятора 1,1 кг
Час роботи від акумулятора AS2 1) до 14 хв.
Максимальне розрядження 80 мбар