Осіння акція від STIHL - знижки до -15%

 Осіння акція від STIHL - знижки до -15%

Осіння акція "У сезон вдалих покупок" від STIHL. Знижки до -15% з 01.09.2019 по 30.11.2019 на бензопили, садові пилососи, повідтродуви, мінімийки, подрібнювачі та культиватори.

Осінь - завершальний період садово-городнього сезону. це час, коли в природі панує гармонія, а життя наповнюється яскравими фарбами. Саме восени ми закладаємо основи майбутнього щедрого врожаю. Додайте барв і на своїй ділянці! З технікою STIHL робота буде в радість, і на відпочинок залишиться час. Цьогоріч ми проводимо традиційну осінню акцію з продажу садової техніки. Пропонуємо Вам скористатись нагодою придбати якісну техніку STIHL зі знижкою до 15%!

Великий асортимент якісного інструменту STIHL за привабливою акційною ціною. Пропонуємо звернути Вашу увагу на новинки в асортименті, які цьогоріч яскраво представлені садовими подрібнювачами та культиваторами STIHL. Нижче Ви можете ознайомитись з повним переліком акційних товарів.

 

Акція діє на:

 

Електричні та бензинові мотопили

 


Садові пилососи

Бензинові повітродувні пристрої

 


Міні-мийки

 


Підмітальні пристрої

 


Культиватори

 


Садові подрібнювачі

 

Акція діє з 1 вересня до 30 листопада 2019 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні.

Увага!
Уникайте покупок продукції STIHL в інтернет-магазинах через ризик придбати підробку! Інтернет-магазини не входять до офіційної дилерської мережі.

Магазини " Добрий Господар" у Житомирі та Бердичиві - офіційний дилер STIHL в Україні.

01.09.2019