Як правильно підібрати інструменти іграшки для дітей?

22.12.2018

іграшки Stihl

Зміст

Гра - основний шлях пізнання навколишнього світу для дитини. Граючи, малюк набуває необхідні навички, фантазує, розвиває увагу, пам'ять, вчить визначати соціальні взаємозв'язки, приміряє на себе різні ролі.

У грі дитина росте. Але ж одне з головних дитячих бажань - саме швидше вирости, стати, як мама або тато. Ми не можемо прискорити біг годинникових стрілок, але в наших руках дозволити чадам відчути себе по-справжньому дорослими. В цьому Вам допоможуть іграшки STIHL - такі, як у тата, тільки трохи менші.

Компанія Штиль - з турботою про дітей

Stihl і дітиКомпанія STIHL з властивою німцям практичністю випустила лінійку якісного дитячого інструменту. Іграшки для хлопчиків в стилі професійного садового обладнання бренду. При цьому виробник зумів дотримати три основних принципи, які є значущими для дітей та батьків: безпека, схожість з дорослими речами, можливість вибору.

Безпечно

дитяча безпека StihlЗ турботою про дітей підібрані безпечні матеріали, фарби, продумана конструкція бензопили, газонокосарки. Згладжені кути, незначна вага, рухливі елементи, в які не можна засунути пальчики і цікаві носики... Іграшки пройшли необхідні тестування, мають сертифікати, що підтверджують їх якість.

По-дорослому

Дитячий інструмент ШтильДитячий інструмент Штиль виконаний з високим ступенем деталізації елементів. Бензопила, газонокосарка на батарейках імітують роботу оригінального бензоінструмента - звук, вібрація, ланцюги, що крутяться, принцип роботи.

Різноманітно

Дівчинка зі товаром ШтільХлопчаки (та й дівчата) приходять в справжнє захоплення, коли беруть в руки дитячі інструменти. Тільки мамі при цьому не доводиться хвилюватися про безпеку дитини, а татові - оберігати його від травм, які можна отримати від знайомства зі справжньою пилкою, нехай навіть вимкненою.

Колекція Штиль для дітей включає в себе садове обладнання, транспорт, м'ячі, м'які іграшки. Будь-яка річ приносить користь в рольових іграх, допомагає дітям бути активними, придумувати, фантазувати, пробувати - пізнавати.

Важливі риси іграшок STIHL:дитяча бензопила Stihl

 • класична німецька якість;
 • повна безпека;
 • висока деталізація деталей інструментів, транспорту, імітація роботи "чоловічих речей";
 • доступність в експлуатації.

Іграшкові інструменти в світі дитини

Stihl іграшкиІграшковий інструмент сприяє формуванню у хлопчика чоловічих рис характеру, допомагає усвідомити його роль в сім'ї, в суспільстві. Але щоб іграшка приносила користь дитині, вона повинна відповідати його потребам, віковим особливостям і правилам безпеки. Малюк повинен бути готовий грати в неї.

Відповідність віку

Знайомство з першими інструментами починається, як правило, в перший рік життя дитини. Популярний молоточок-пищалка з відділу брязкалець вчить малюка координувати рухи, витягувати з інструменту користь (в даному випадку - звук).

Більш усвідомлений потяг до викрутки, молотків, пил у хлопчиків проявляється років до 2-3. Це особливо яскраво виражено в сім'ях, де тато на очах дитини вміло управляється з подібними речами. У цьому віці хлопчикам можна пропонувати великі пластмасові будівельні інструменти. Вони вже зрозумілі малюкові і не заподіють йому шкоди - їх можна помити, не можна проковтнути, вони легкі і не травмонебезпечні.

Серйозний інструмент для хлопчиків, що функціонує подібно татовому, буде доречно пропонувати у віці від 3 до 7 років. У цей період діти починають активно грати в рольові ігри і просто обожнюють атрибутику дорослих професій. Електромеханічна бензопила або мотокоса принесуть дитині радість, навчать дотримуватися певної послідовності дій (по-іншому іграшки просто не заведуться) і наочно продемонструють роботу серйозних інструментів.

Де грати дитячим садовим інструментом?

дитячий трактор StihlСтати дорослим дитині допомагає батьківська віра і власна зона відповідальності. Як розвивати самостійність у підростаючого покоління? Дати їм посильне завдання, з яким вони будуть справлятися самотужки (ну, або з незначними порадами дорослих).

Максимальну користь садовий інструмент принесе дитині, якій батьки нададуть власний "наділ". Невелику ділянку землі на дачі, контейнер на підвіконні або балконі. Допоможіть чаду посадити який-небудь овоч, квітку і дайте можливість доглядати за ним, спостерігати, як його зусилля відображаються на зростанні підопічного.

Ось тут-то і буде актуальним власний садовий інвентар - лопатки, граблі, лійки, газонокосарки. Дівчатка і хлопчики із задоволенням займаються довіреною їм справою, а заодно вникають в таємничий світ рослин, навчаються управлятися з інструментом, піклуватися.

Як вибрати правильний інструмент для хлопчика?

Stihl дитяча пилка на акумуляторахВелика частина дитячих іграшок сучасної дитини - розвиваючі. Батьки роблять акцент на навчанні, намагаючись вкласти в сина (або доньку) якомога більше знань. Однак, не варто забувати, що навіть сама звичайна лялька, машинка, викрутка можуть багато чому навчити малюка. При чому це будуть навички першорядного значення - те, що так чи інакше стане в нагоді в житті кожної людини. Головне, грамотно вибрати іграшки.

"Правильний" інструмент для хлопчика повинен:

 • відповідати йому за віком;
 • бути "справжнім", тобто мати цілком схожий аналог в татовій майстерні (ящику для інструментів);
 • мати функціональне значення в реальному житті - дитина повинна знати, для чого він може стати в нагоді, що ним можна зробити;
 • відповідати нормам безпеки - не повинен бути джерелом дитячих травм;
 • бути якісним - іграшка принесе одні розчарування, якщо почне ламатися в перші ж дні (таке, на жаль, часто зустрічається з дешевими товарами з Китаю);
 • бути екологічно безпечною - магазини повинні надавати сертифікати якості на вимогу покупців.

І найголовніше - "правильна" іграшка повинна приносити радість дитині. Тільки тоді він захоче грати з нею регулярно. Тільки тоді вона буде корисною.

Небезпека саморобних інструментів та іграшок низької якості

З татової майстерні

Деякі батьки пропонують дітям саморобний інструмент, з любов'ю зроблений татом чи дідусем. Так, такі іграшки несуть в собі позитивну енергетику і тепло рідних рук. Але, на жаль, вони можуть нести певну небезпеку для маленьких непосид. Яку? Давайте розбиратися.

 • Занадто важкі іграшки (наприклад, дерев'яний молоток) можуть бути причиною синців, шишок, розбитого посуду.
 • Нерівні місця з'єднань (наприклад, металу і дерева) можуть спричинити за собою ранки і садна, тому що в домашніх умовах не завжди вдається досягти ідеальної гладкості.

Дитина може посадити скалку, погризти небезпечне лако-фарбове покриття. Це ми говоримо про невинний елементарний інструмент. А якщо спробувати зробити механічну пилку в татовій майстерні? Страшно уявити, куди може завести творчий порив батька і бажання дати в руки синові справжній інструмент.

Та й при всіх талантах майстра, дуже важко домогтися точної деталізації іграшок, якої досягають промислові виробники.

Від сумнівних фабрик

Але якщо в питаннях саморобних іграшок все більш-менш ясно - Ви знаєте, з якого матеріалу робите, і багато тут залежить від Вашого досвіду. То які "сюрпризи" можуть таїти в собі неякісні іграшки, які тоннами надходять в наші магазини з деяких країн?

 • Алергія і захворювання шкіри, які можуть спровокувати фарби і "ароматна" пластмаса (напевно, кожному з батьків знайомий фірмовий "китайський" запах іграшок).
 • Задуха. Її можуть спровокувати дрібні деталі, які проковтне дитина. Навіть якщо іграшка спочатку не містить таких, вони обов'язково з'являються, як тільки вона починає ламатися. (Вважається, що все підряд в рот тягнуть тільки малюки до 3 років, але це не зовсім так. Багато дітей більш свідомого віку продовжують пробувати на смак різні дрібниці, коли батьківське око вже не таке пильне).

У нашому магазині, який є офіційним дистриб'ютором компанії "Андреас Штіль" в Україні, представлена ​​тільки оригінальна сувенірна продукція. Іграшки, які можна сміливо пропонувати дитині - вони виготовлені з екологічно чистої сировини, не містять шкідливих фарбувальних компонентів, дрібних, гострих, ріжучих елементів. Висока якість іграшок STIHL подарують юному майстрові бурю захоплення і довгі години цікавого і корисного проведення часу.

Як впливають іграшкові майстерні на розвиток дітей?

хлопчик в одязі StihlПредметна діяльність для дитини дошкільного віку - основне джерело пізнавального досвіду. Чим різноманітніше предметно-рольові ігри, тим сильніше і більш різнобічно розвиваються діти.

Іграшкові майстерні для хлопчиків наочно демонструють функції дорослого чоловіка в суспільстві. З їх допомогою у дитини:

 • формуються правильні соціальні зв'язки;
 • закладається класична система життєвих цінностей;
 • розвивається моторика, координація рухів;
 • збагачується словниковий запас, розвивається мова;
 • прищеплюються навички праці;
 • формується здоровий образ чоловіка, батька, якому хочеться наслідувати;
 • створюються нейронні зв'язки, які згодом можуть вплинути на вибір професії.

Якщо простежувати взаємозв'язок між іграми з дитячим інструментом і поведінкою людини в дорослому житті, то результат очевидний.

Крім того, хлопчикам просто подобається мати свій куточок майстра - вони із задоволенням крутять, вертять, пиляють, лагодять, пораються по господарству. І велике дитяче щастя, коли знаряддя їх праці - точна копія татового арсеналу!

Справжніми чоловіками стають з ранніх років. І ключовими факторами, що дозволяють вибрати вірну модель поведінки, стають батьківський приклад і правильні іграшки.

Іграшки STIHL подобаються всім дітям без винятку. Точна деталізація, звуковий супровід, миготливі лампочки, німецька якість - зростати чоловіком цікаво!товари Stihl