Знижки на бензинові та електричні коси STIHL в 2018 році.

22.01.2018
Життя за містом має свій особливий стиль та ритм.Близкість до природи та можливістьвласноруч створювати ландшафтні шедеври, вирощувати овочі та фрукти приваблює багатьох мешканців міст. Кожен власник заміського господарства знає, що незалежно від його розмірів, робота знайдеться завжди. Особливо навесні - в розпал сезону садово-городніх робіт.

Трава та бур'ян проростають скрізь: навколо дерев, біля будинку, вздовж огорож, приховуючи стежки, клумби та грядки. І вже ніяк не обійтись без надійних та витривалих помічників. Звісно, можна проводити час з ранку до ночі у боротьбі із цими садовими "шкідниками", але навіщо? Адже є мотокоси STIHL, які не залишають чагарникам та заростям жодних шансів, допоможуть заготовити сіно, розчистять ділянку будь-яких розмірів від небажаної трави, не оминаючи навіть кущі та молоді паростки, та залишать час для відпочинку. Отже озброюйтесь мотокосою чи тримером, а кілька порад від спеціалістів STIHL допоможуть Вам у виборі. 

 

Електричні коси STIHL (Знижка -10%)

Обкошування молодої трави навколо будинку та в садочку, вздовж доріжок, огорож, біля дерев та клумб - для цих завдань якнайкраще підійдуть електричні мотокоси STIHL. Вони легкі, мають просте керування та не потребують особливого обслуговування та заправки.

Вставте штекер у розетку, зафіксуйте кабель, перевірте стан косильної струни - готово! Ще одним важливим аргументом на користь електричних мотокіс є їх малошумність та екологічність. Щоправда, треба зважити на те, що радіус дії електричної коси буде завжди обмежений довжиною кабелю та наявністю розетки. 

 

Бензинові коси STIHL (Знижка -15%)

Якщо на Вашій ділянці окрім молодої трави трапляється бур'ян або Ви плануєте заготовляти сіно в невеликих об'ємах та далеко від домівки, мотокоса STIHL FS 55 з дворучною рукояткою якнайкраще підійде для цих завдань. Міцна та проста в керуванні мотокоса STIHL FS 55 стала справжнім хітом продажу серед українських господарів. 

Бажаєте, щоб Ваша мотокоса була також ефективною на більших площах? Плануєте заготовляти сіно та обкошувати великі території з високою травою, заростями та бур'яном? Робимо ставку на потужність, витривалість та комфортне оснащення потужних мотокіс STIHL. Цікавим рішенням інженерів фірми STIHL стала функція ECOSPEED, якою було оснащено мотокосу STIHL FS 94 C-E. Це справжній легкоатлет серед мотокіс у класі потужності до 1,0 кВт, що важить лише 4,9 кг. Але її родзинка - це функція ECOSPEED, яка дозволяє налаштувати та зафіксувати потрібну кількість обертів двигуна за допомогою коліщатка, розташованого на ручці керування. 

Бувають ситуації, коли не потрібно працювати на повну потужність, адже ми не завжди маємо справу із суцільними заростями. В такому випадку цілком вистачило б потужності легкого тримера. Ця функція незмінна, якщо Ви працюєте біля машини або дитячого майданчика і Вам потрібно знизити ризик відкидання каміння або зменшити рівень шуму. 

Просто поверніть регулятор у напрямку позначки "-". Повне натискання на важіль газу поверне мотокосу у режим максимальнї потужності. При цьому попередні налаштування збережуться і Ви зможете повернутись до них будь-якої миті.